BIZNESPLAN - WYKONANIE KROK PO KROKU


Biznesplan powinno się stworzyć zanim założy się firmę. Biznesplan pomaga określić, usystematyzować i opracować wiele ważnych aspektów niezbędnych do przyszłego fukcjonowania firmy.

Ponadto biznesplan jest wymagany przez banki w przypadku starania się o kredyt dla firmy. Należy go także przedstawić, kiedy ubiegasz się o dofinansowanie z Unni Europejskiej czy innej instytucji.

Jak stworzyć biznesplan? Możesz to tego wynająć firmę. Możesz także wykonać go samodzielnie lub z pomocą bliskich Ci osób.
Ale jak to zrobić? Pobierz poniższy plik. Zawiera on szablon uniwersalnego biznesplanu z wyjaśnieniami co i jak krok po kroku. Przeanalizuj i opracuj dokładnie każdy punkt.

Pobierz, wydrukuj i opracuj szablon biznesplanu

Zdobywaj wiedzę bez wychodzenia z domu!

Szkolenia e-learning, czyli kursy internetowe to wygoda i oszczędność. Dzięki nim zdobywasz cenną wiedzę taniej i bez wychodzenia z domu.

Kursy online są też wygodną alternatywą szkoleń stacjonarnych w firmach. Twoi pracownicy mogą korzystać z kursów przez internet w każdym miejscu na świecie i w dowolnej chwili, a Ty nie musisz wciąż płacić organizatorowi kursów czy szkoleniowcom.

Oferujemy szkolenia internetowe zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.
Zapraszamy do współpracy.


Jak realizować cele i spełniać marzenia - praktyczne sposoby

O firmie

Firma Astro Salus Education Ltd działa od roku 2009. Specjalizujemy się w szkoleniach, zwłaszcza typu e-learning. Na swojej platformie mamy niemal 100 kursów do wyboru. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami.

Główna
Kontakt
FAQ
Polityka prywatności
Regulaminy
Prawa autorskie
Mapa strony

Kontakt