Jesteś tutaj: GŁÓWNA> O FIRMIE> O MNIE

To i owo o mnie

Witam. Nazywam się Marta Pyrchała-Zarzycka.

Od dziecka jestem marzycielem. Mam też szerokie zainteresowania.
Ich owocem jest obecnie moja praca.

WYKSZTAŁCENIE I DZIAŁALNOŚĆ

Wiedzę zdobywałam na 2 kierunkach studiów, w kilku szkołach policealnych, na kilkudziesięciu kursach (przeszłam ich około 100) oraz ucząc się samodzielnie i zdobywając doświadczenia na własną rękę.

Mam własną działalność. Prowadzę kursy z zakresu medycyny naturalnej i rozwoju osobistego. Piszę kursy i książki.

Swoje witryny stworzyłam sama. Samodzielnie wdrożyłam także na nich różne aplikacje, na przykład fora, e-gazetę, platformę e-learning, blogi itp. Menu rozwijalne pomógł wdrożyć mój mąż :-)

Nie zawsze prowadziłam swoją działalność. Kiedyś pracowałam na etacie. Zaczynałam od bycia wykładaczem towaru za 3.41 zł netto za godzinę.

Dziś mam już o wiele wyższe zarobki i robię co innego. Robię to, co lubię, co mnie rozwija, uczę pozytywnych rzeczy innych ludzi, poznaję wiele ciekawych osób i na dodatek mi za to płacą :-) Takie życie jest możliwe i dla Ciebie.

Kiedy zaczynałam, było mi trudno. Nie miałam wiedzy na temat zakładania i prowadzenia działalności czy tworzenia i pozycjonowania strony www. Nie miałam w tym doświadczenia ani przykładu. Nie miałam także pieniędzy. Ale pomimo to działałam. Dlatego teraz żyję tak jak tego chciałam. I Ty też tak możesz :-)

Na czym polega moja mała tajemnica?

  • Jeśli mi przyjdzie coś do głowy, po prostu realizuję to. Nie zastanawiam się, czy to się uda, czy nie. Czy ktoś to robił przede mną i czy wykonywał to tak samo. Nie myślę o tym, co inni powiedzą. Po prostu działam. I się udaje :-)

  • Akceptuję to, że wszystko wymaga czasu. Rozumiem, że mogę teraz na coś ciężko pracować, a efekty mogę mieć na przkład za kilka miesięcy. Czekanie na efekt nie powoduje u mnie rezygnacji z działania.

  • Pozwalam sobie na kreatywność. Nie niszczę jej w zarodku.

  • Wciąż się uczę, jak coś robić lepiej. I sprawia mi to radość.

  • Lubię podejmować nowe wyzwania. Nie obawiam się ich. Raczej mnie ciekawią.

  • Problemy traktuję, jak etapy, a nie koniec świata. Nie demotywują mnie ani nie zniechęcają do działania.

  • Jestem otwarta na ciągły rozwój.
  • Pamiętaj, możesz zacząć od zera i wiele osiągnąć. Możesz spełniać swoje marzenia.

    Życzę Ci szczęscia i powodzenia w życiu :-) Oraz odnalezienia swojej życiowej misji.