OPINIE O KURSACH W ASTRO SALUS


Na tej podstronie znajdziesz niektóre opinie o kursach w Astro Salus.

Jak do tej pory wszyscy klienci byli zadowoleni.
Astro Salus wyszkoliło od lipca 2009 do listopada roku 2014 prawie 1000 osób.
W tym roku Astro Salus wchodzi na rynek anglojęzyczny.

Klientami Astro Salus to osoby z całej Polski i innych krajów świata (w sumie kilkunastu). Są to osoby w różnym wieku i rozmaitych zawodów.
I Ty możesz być zadowolony z usług Astro Salus!

Ze względu na ochronę danych osobowych opisana jest tylko pierwsza litera nazwisk.

Magdalena P. z Rudy Śląskiej: "Na jednym kursie Marty dowiedziałam się więcej, niż na kilku kursach u innych" (rzecz o kursach z podobnej dziedziny).

Iwona R., Gostyń: "Bardzo pani dziękuję za możliwość odbycia kursu przez internet. Dzięki temu mogłam zdobywać wiedzę w interesującej mnie dziedzinie w wygodnym dla mnie czasie, co nie przeszkadzało mi w byciu mamą dwójki małych dzieci".

Marcin M. z Libiąża: "Z dumą powiesiłem dyplom na ścianie. Wiele się nauczyłem i na co dzień korzystam z tej wiedzy".

Arkadiusz K. z Warszawy: "Dzięki kursowi programowania umysłu odmieniłem swoje życie. Stałem się spokojniejszy i bardziej pewny siebie. Moi znajomi i rodzina zauważyli różnicę już po kilku tygodniach".

Aleksandra O. z Katowic: "Byłam kłębkiem nerwów, nikt nie umiał mi pomóc. Dopiero kurs technik relaksu u Marty wraz z kursem programwoania umysłu".

Katarzyna J. z Krakowa: "Marta jest bardzo kompetentnym trenerem. Dlatego odbyłam u niej kilka interesujących mnie kursów".

Anna Z. z Londynu: "Ten kurs był super, czekam na kolejną część :-)" (rzecz o kursie kosmetycznym, również dostępnym na platformie).

Andrzej B. z Kopenhagi: "Było super, wiele się dowiedziałem."

Bogumił A. z Oslo: "Marta to godny polecenia nauczyciel".

Karol P. z Poznania: "Korzystałem z kursów u Marty, byłem zadowolony, jeszcze nie raz skorzystam".

Zdobywaj wiedzę bez wychodzenia z domu!

Szkolenia e-learning, czyli kursy internetowe to wygoda i oszczędność. Dzięki nim zdobywasz cenną wiedzę taniej i bez wychodzenia z domu.

Kursy online są też wygodną alternatywą szkoleń stacjonarnych w firmach. Twoi pracownicy mogą korzystać z kursów przez internet w każdym miejscu na świecie i w dowolnej chwili, a Ty nie musisz wciąż płacić organizatorowi kursów czy szkoleniowcom.

Oferujemy szkolenia internetowe zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.
Zapraszamy do współpracy.


Jak realizować cele i spełniać marzenia - praktyczne sposoby

O firmie

Firma Astro Salus Education Ltd działa od roku 2009. Specjalizujemy się w szkoleniach, zwłaszcza typu e-learning. Na swojej platformie mamy niemal 100 kursów do wyboru. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami.

Główna
Kontakt
FAQ
Polityka prywatności
Regulaminy
Prawa autorskie
Mapa strony

Kontakt