PRAWA AUTORSKIE


Teksty, dokumenty, skrypty i inne pliki tworzące serwisy:

kursy-internetowe.com
astrosalus.com
sukces-biznes.pl
edukacja-domowa.pl
kosmetyka-fitness.pl
magia-zycia.com.pl
zdrowie-lekarze.pl

są własnością firmy Astro Salus Education Ltd, spółki należącej do Marty Pyrchały-Zarzyckiej, o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Wszelkie znaki towarowe zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, za wyjątkiem sytuacji, gdy są oznaczone jako "copy free" lub "bez ograniczeń".

Zawartość ww. serwisów autorstwa Marty Pyrchały-Zarzyckiej podlega prawom autorskim ich twórcy. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną lub elektroniczną jest zabronione, chyba, że zostało inaczej uzgodnione z Martą Pyrchałą-Zarzycką.

Marta Pyrchała-Zarzycka zezwala na linkowanie swoich stron i rozpowszechnianie plików na tych stronach (za wyjątkiem treści lekcji kursów online i książek) pod warunkiem wskazania autora i źródła. Innego rodzaju rozpowszechnianie jest łamaniem prawa autorskiego. Łamanie praw autorskich jest przestępstwem ściganym z urzędu.

KURSY PRZEZ INTERNET - UCZ SIĘ WYGODNIE W DOMU!

Zdobywaj wiedzę bez wychodzenia z domu!

Szkolenia e-learning, czyli kursy internetowe to wygoda i oszczędność. Dzięki nim zdobywasz cenną wiedzę taniej i bez wychodzenia z domu.

Kursy online są też wygodną alternatywą szkoleń stacjonarnych w firmach. Twoi pracownicy mogą korzystać z kursów przez internet w każdym miejscu na świecie i w dowolnej chwili, a Ty nie musisz wciąż płacić organizatorowi kursów czy szkoleniowcom.

Oferujemy szkolenia internetowe zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.
Zapraszamy do współpracy.


Jak realizować cele i spełniać marzenia - praktyczne sposoby

O firmie

Firma Astro Salus Education Ltd działa od roku 2009. Specjalizujemy się w szkoleniach, zwłaszcza typu e-learning. Na swojej platformie mamy niemal 100 kursów do wyboru. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami.

Główna
Kontakt
FAQ
Polityka prywatności
Regulaminy
Prawa autorskie
Mapa strony

Kontakt