JAK ZAPISAĆ SIĘ NA KURSY I ZAREJESTROWAĆ NA PLATFORMIE E-LEARNINGSpis treści:
Rejestracja na platformie online
Zapisy na kursy online

Kursy online to nowoczesna i wygodna metoda zdobywania wiedzy i umiejętności przez internet.
Jak zapisać się na kursy przez internet?

REJESTRACJA NA PLATFORMIE E-LEARNING - JAK JEJ DOKONAĆ

Aby skorzystać z kursów online najpierw należy się zarejestrować na platformie e-learning.
Aby to zrobić, należy wejść na stronę Kursy online
Następnie kliknij na przycisk "Zaloguj się" lub też "Log in", który znajduje się w prawym górnym rogu tej strony. Zostaniesz wtedy przeniesiony do strony logowania i rejestracji.
Tam przewiń stronę w dół do napisu "Jesteś tu pierwszy raz?" i wypełnij formularz rejestracyjny.
Pamiętaj, że jeśli chcesz uzyskać certyfikat za zaliczone kursy, musisz podać prawdziwe imię i nazwisko (dane, które podasz w formularzu zostaną wpisane do certyfikatu).
Ponadto e-mail też musi być prawdziwy - na niego przyjdzie Ci potwierdzenie rejestracji i informacje związane z korzystaniem z kursów.
Po wypełnieniu formularza prześlij go i poczekaj na potwierdzenie rejestracji. Gdy je uzyskasz, możesz się już logować i zapisywać na kursy oraz z nich korzystać.

Istnieje też możliwość osobistego zarejestrowania Cię przeze mnie. Wówczas należy mi podać swoje imię, nazwisko, e-mail i opcjonalnie miasto i kraj zamieszkania. Następnie poczekać na rejestrację. Po rejestracji otrzymasz na maila login, hasło i pozostałe dane.
Samodzielna rejestracja jest zawsze szybsza.
Do góry

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA KURSY ONLINE

Aby zapisać się na internetowy kurs darmowy, musisz najpierw się zarejestrować (patrz tekst wyżej) i poczekać na potwierdzenie rejestracji. Gdy już je uzyskasz, możesz się zalogować podając login i hasło, które wpisałeś do formularza rejestracyjnego.
Po zalogowaniu się kliknij link do wybranego kursu darmowego. Przejdziesz na jego stronę informacyjną, gdzie będzie zielony przycisk "Zapisz mnie".
Po kliknięciu tego przycisku zostaniesz zapisany na kurs i przeniesiony do jego zasobów. Już możesz z niego korzystać.
W przypadku kursów płatnych, aby z nich skorzystać, musisz je najpierw opłacić i powiadomić mnie o wpłacie. Aktualne ceny kursów online są zawsze na stronie platformy.
Do góry

Zdobywaj wiedzę bez wychodzenia z domu!

Szkolenia e-learning, czyli kursy internetowe to wygoda i oszczędność. Dzięki nim zdobywasz cenną wiedzę taniej i bez wychodzenia z domu.

Kursy online są też wygodną alternatywą szkoleń stacjonarnych w firmach. Twoi pracownicy mogą korzystać z kursów przez internet w każdym miejscu na świecie i w dowolnej chwili, a Ty nie musisz wciąż płacić organizatorowi kursów czy szkoleniowcom.

Oferujemy szkolenia internetowe zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.
Zapraszamy do współpracy.


Jak realizować cele i spełniać marzenia - praktyczne sposoby

O firmie

Firma Astro Salus Education Ltd działa od roku 2009. Specjalizujemy się w szkoleniach, zwłaszcza typu e-learning. Na swojej platformie mamy niemal 100 kursów do wyboru. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami.

Główna
Kontakt
FAQ
Polityka prywatności
Regulaminy
Prawa autorskie
Mapa strony

Kontakt